Guardiola looft Haaland: ''Kan zelfs een blinde man nog zien''

Josep Guardiola is vol lof over Erling Haaland, die dit seizoen aan de lopende band scoort. Dinsdagavond staat Manchester City tegenover Borussia Dortmund in de kwartfinale van de Champions League.
"Op die leeftijd zoveel doelpunten maken, zo iemand is moeilijk te vinden in het verleden", vertelt Guardiola op de persconferentie. "De statistieken spreken voor zich. Hij kan scoren met rechts, links, in de counter, in de zestien, wanneer je domineert en met het hoofd. Hij is een fantastische spits, dat kan zelfs een blinde man nog zien. Daar hoef je geen trainer voor te zijn."
Manchester City schijnt een van de clubs te zijn met interesse in Haaland. "Tot dusver heeft de club besloten om niet meer dan honderd miljoen pond te betalen voor een speler. Misschien in de toekomst wel, maar dat weet ik niet. Haaland is een exceptionele speler, maar het is niet gepast voor mij om over een speler van een andere club te praten."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties